Telefon - 0531 087 5201

Whatsapp - 0531 087 5201

aşk bağlama büyüleri

Vefk Yaptırma

Vefk yaptırma fikri birçok kişiye sıcak gelen ve kendilerini farklı konular da amaçlarına ulaştıracağına inandıkları bir fikirdir. Her ne kadar bu işlemler hakkında toplum içinde çok fazla bilgi olmasa da medyumların veya hocaların çoğu insanlar için bu işlemlere çok önem verirler. Eski islam toplumlarından doğan ve o günlerden bugünlere kadar gelen bu işlemler amaç insanların ulaşmak istedikleri bir hedef için verdikleri fiziki emeklerin manevi enerjiler ile desteklenmesidir. Yani bu işlemlerin amacı insanları bir amaca direk olarak ulaştırmak değildir. Özellikle manevi korunma amacı ile yapılan işlemler de akıllara gelen ilk seçenek olarak bilinir.

Aşk Vefki

Sevdikleri kişileri kendilerine aşık etme konusunda zorlanan ve kısa zaman içinde aradıkları mutluluğu yakalamak isteyen kişiler bunu sağlamak için aşk vefki işlemlerinden yardım alabilirler. Özel bir teknik ile hazırlanan vefk çizimlerini sürekli olarak üzerlerin de taşıyan insanlar zaman içinde o kişilerin kendilerine çok daha sıcak ve yakın davranmaya başladığını görebilirler. Ancak bunun için kendilerinin de mutlaka fiziki olarak emek vermeye devam etmeleri gerekir. Bu tarz vefk işlemleri yapan insanlar zaman içinde kendilerini manevi anlamda daha rahat ve daha huzurlu hissetmeye başlarlar. Bu sebeple her zaman önemsenen işlemler olmuşlardır.

Bağlama Vefki

Bağlama vefki tüm vefk işlemlerinin içinde en çok bilinen ve en çok yapılanlardan biridir. Bu işlemler de amaç insanların sevdikleri kişileri kendilerine daha sıkı bağlar ile bağlamalarına yardımcı olmaktır. Hazırlanan vefk çizimlerinin içinde mutlaka insanların isimleri, işlemlerin amaçları ve aynı zamanda bazı Esma-ül Hüsna’ların da eklenmesi gerekir. Aynı zamanda işlemleri yapan medyumların okudukları tılsımların da yardımı ile sonuçlar zaman içinde yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlayacaktır. 

Evlilik Vefki

Evlilik hayallerinin gerçek olmasını isteyen veya partnerlerini evlilik konusunda ikna etmekte zorlanan kişilerin en çok yardım aldıkları manevi işlemlerden biri olan evlilik vefki toplum içinde birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Bu işlemler kısmet açma amacı ile kullanılır. Yani hazırlanan vefki üzerinde taşıyan insanlar zaman içinde evlilik yolunda kendilerini daha umut dolu hissetmeye başlarlar ve kısmetlerinin de açılmaya başladığını görebilirler. Ancak vefk hazırlamak o kadar kolay olmadığı için bu işlemler hakkında yardım almak isteyen kişiler güvenilir medyumlar bulmakta her zaman zorlanırlar.

Koruma Vefki

Vefk işlemleri ilk olarak savaşa giden askerlerin manevi anlamda korunabilmelerini sağlamak için yapılmıştır. Zaman içinde insanlar bu işlemleri çok daha farklı amaçlar için kullanmaya bağladıkları için vefk işlemleri çok yaygın hale gelmiştir. Koruma vefki de insanların üzerinde taşıdıkları zaman onlara manevi anlamda bir kalkan görevi görebilir. İçinde çok özel tılsımlar, ayetler ve aynı zamanda sureler yer alabilir. Tüm vefk işlemleri içinde insanların hakkında en çok şey bildikleri ve aynı zamanda en çok kullandıkları vefk çeşidi olarak bilinirler. Vefk işlemlerin de uzman olan medyum Sahra ile iletişime geçerek tüm vefk işlemleri hakkında yardım alabilirsiniz.

Telefon - 0531 087 5201

Whatsapp - 0531 087 5201

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!
Hızlı Arama