Telefon - 0531 087 5201

Whatsapp - 0531 087 5201

büyüler

Süryani Büyüsü

Süryani büyüsü

Süryani büyüsü hem çok eski hem de çok riskli bir manevi işlemdir. Bu tarz işlemler eski dönemler de yaşamış olan süryani medyumlarından günümüze kadar gelmiştir. Uygulama şekli hem zor hem de korkutucudur. Çünkü bu işlemler de medyumların mutlaka doğru teknikleri kullanarak şeytana veya aynı özellikleri taşıyan bazı nurani varlıklara ulaşmaları gerekir. Aksi takdirde bu işlemler kesinlikle sonuç vermez ve insanlar boşa zaman kaybetmiş olurlar. Çok farklı amaçlar için yapılabildikleri gibi her türlü amaç için mutlaka aynı teknik kullanılmalıdır. Artık çok az medyumun yapabildiği bu işlemler hakkında detaylı bilgi bulmakta çok zordur. Bu sebeple hangi amaçla olursa olsun süryani büyüsü yaptırmak isteyen kişiler bu konuda çok dikkatli olmalıdırlar.

Süryani Büyüsü Nedir?

Süryani büyüsü kimi zaman iyi kimi zaman ise kötü amaçlar ile yapılan çok özel bir işlemdir. Bir medyumun bu işlemi yapabilmesi için manevi anlamda çok gelişmiş bilgilere ve aynı zamanda çelik gibi sinirlere sahip olması gerekir. Çünkü bu işlemler de medyumların şeytan gibi çok özel bir varlık ile birebir iletişime geçmesi gerekecektir. Doğal olarak hem bunu yapabilmek hem de bu duruma psikolojik olarak dayanabilmek büyük bir deneyim gerektirir. Kendine güvenmeyen, daha önce bu işlemleri yapmayan veya konu hakkında yeteri kadar bilgisi olmayan medyumların kesinlikle bu işlemleri kulaktan dolma bilgiler ile yapmamaları gerekir.

Süryani Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bir medyum herhangi bir amaçla süryani büyüsü yapacağı zaman öncelikle manevi anlamda kendisini bu duruma hazırlamalı ve ona göre bir ortam yaratmalıdır. Genellikle tek başlarına ve insanlardan uzak olacakları yerler de bu işlemleri yaparlar. Kimi zaman günlerce sürecek olan ritüeller ile şeytana ulaşan medyumlar daha sonra taleplerini nasıl ileteceklerini veya bu varlığı nasıl kontrol altında tutacaklarını bilmelidirler. En zor olanı ise sonuçları yakından takip etmek ve gerektiği zaman duruma nasıl müdahale edileceğini bilmektir. Bu sebeple bu işlemler artık en az yapılan ve medyumların en çok zorlandıkları işlemlerdir. 

Süryani Büyüsü Ne Amaçla Yapılır?

Süryani büyüsü çok farklı amaçlar için yapılabilir ve her amaç için aynı teknikler kullanılmalıdır. Hem iyi hem de kötü amaçlar ile yapılabilen bu işlemler de medyumların yapacakları her türlü hata kendilerini olduğu kadar etki altına alacakları kişileri de ciddi şekilde risk altına atabilir. Genellikle kesin olarak sonuç vermesi istenen ve hata payı olmayan amaçlar için kullanılan süryani büyüsü işlemlerin de insanların amaçları aşk, evlilik, bağlama, geri döndürme veya sıkıntı verme olabilir.

Süryani Büyüsünü Kimler Yapabilir?

Süryani büyüsü yapabilen medyumların kimler olduğunu bilmeden asla bu işlemleri yaptırmamak gerekir. Çünkü bu işlemleri ancak maneviyatı gelişmiş, daha önce bu işlemleri yapmış ve aynı zamanda kendine tam olarak güvenen medyumlar yapabilir. Bu kişilerden biri olan medyum Sahra ile siz de süryani büyüsünden kesin sonuç alabilirsiniz.

Telefon - 0531 087 5201

Whatsapp - 0531 087 5201

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!
Hızlı Arama