Telefon - 0531 087 5201

Whatsapp - 0531 087 5201

aşk bağlama büyüleri

Adet Kanı Büyüsü

Adet kanı büyüsü bugüne kadar insanların en çok kullandıkları bağlama büyüsü işlemlerinden biridir. Bu işlemler ile bayanlar sevdikleri erkekleri kendilerine deli gibi aşık edebilir ve aynı zamanda bu durumun kalıcı olmasını sağlayabilirler. Bu sebeple medyumlar halen bu işlemleri yaptırmak isteyen bayanlardan sürekli olarak talepler alırlar. Yapılan işlemler de amaç erkeklerin kendilerini seven bayanlara deli gibi aşık olmalarını sağlamak ve bunu yaparken kendilerine zarar vermemektir. Ancak bunu sağlamak için bayanların kendilerine ait olan adet kanı damlalarını kullanmak ve en önemlisi de tılsımlı sözleri doğru bir sistem ile okumak gerekir. Aksi takdirde bu işlemler kesinlikle sonuç vermezler.

Adet Kanı Büyüsünü Kimler Yapmalıdır?

Adet kanı büyüsünü sevdikleri erkeklerden istedikleri gibi karşılık alamayan ve aynı zamanda onları en kısa zamanda kendilerine bağlamak isteyen bayanlar kullanabilirler. Bu işlemler bağlama büyüsü işlemlerinin en önemlilerinden biridir. Özellikle ortaya çıkardıkları manevi güçler ile bilinen ve kalıcı etkileri sebebi ile en çok tercih edilen büyü işlemlerinden biri olan adet kanı büyüsü çok az medyum tarafından yapılabilir. Bu sebeple bu işlemleri yaptırmak isteyen kişilerin medyum seçimlerinde çok dikkatli olmaları gerekir. Adet kanı büyüsünden kesin sonuç almak isteyen kişilerin en çok dikkat etmeleri gereken konulardan biri de sabırlı olmak ve istenen sonuç ortaya çıkana kadar beklemeyi bilmektir. 

Adet Kanı Büyüsü Ne Kadar Zamanda Etki Eder?

Birçok bayan adet kanı büyüsü yaptığı zaman bu işlemlerin hemen sonuç vermesini bekler. Çünkü bu işlemler de amaç insanların sevdikleri kişileri kendilerine bağlayarak aralarında büyük bir aşk oluşmasını sağlamaktır. Doğal olarak bunu sağlamak o kadar kolay değildir ve ne kadar zaman içinde sonuç vereceğini bilmekte mümkün olmayabilir. Bu sebeple medyumlar da yaptıkları işlemlerden sonra insanlara süre hakkında kesin bilgiler veremezler. Ancak adet kanı büyüsü işlemleri genel olarak 1 veya 2 hafta gibi süreler içinde verdikleri sonuçlar ile bilinirler.

Adet Kanı Büyüsü Etkileri Zararlı mı?

Adet kanı büyüsü genel olarak zararlı değildir ve etki altında olan kişiler herhangi bir şekilde zarar görmezler. Bu sebpele bu işlemleri kullanmak isteyen insanlar genellikle içleri rahat bir şekilde hareket ederler. Tabi ki insanların zarar görmemeleri ve aynı zamanda risk altına girmemeleri için medyumların bu işlemlere hakim olmaları gerekir. Aksi takdirde yapılan işlemler hem insanlara hem de medyumlara beklenmedik şekilde zarar verebilir.

Adet Kanı Büyüsü Etkisi Ne Kadar Sürer?

Eğer bir kişi adet kanı büyüsü ile etki altına girmişse bu durumun ne kadar süreceği farklı etkenlere bağlıdır. Bu sebeple medyumlar da bu konuda gelen sorulara kesin olarak yanıt veremezler. Bu işlemlerin etkileri genellikle kalıcıdır ve insanlar büyü bozma işlemi yapmadıkları sürece bu etkiler güçlü şekilde devam eder. Bu konuda yardım alabileceğiniz en güvenilir isimlerden olan medyum Sahra ile iletişime geçerek tüm sorularınıza yanıt alabilirsiniz.

Telefon - 0531 087 5201

Whatsapp - 0531 087 5201

31 Yorum

 1. Nişanı attıktan sonra başıma gelenler, pişmiş tavuğun başına gelmedi ya. Ne olduysa nişanı attıktan sonra oldu. Tabi 6 ay süre geçti aradın sonra işimden oldum, yeni nişanlımla anlaşmazlıklar, anne babamla papaz olduk. Adım nişan bozana çıktı. Bunu da bozarsak kim nişanlanır benimle. Nişanı attıktan sonra, 3 kez kaza geçirdim. Acaba o masum kızın umutlarıyla mı oynadım yoksa o sinsi bana kara büyü mü yaptırdı diye düşünürken bazı duyumlar aldım. O kız oldum olası içten pazarlıklıydı. Şüphe ediyorum. Acaba hayatımın rayından çıkması kara büyü yüzünden olabilir mi?

 2. Sürekli benim peşimde olan bir sapık var ve beni sürekli rahatsız ediyor. Eskiden kendisiyle çıkıyorduk, ondan sonra ayrıldık ve şimdi hiç pesimi bırakmıyor. Numaramı arıyor, rahatsız ediyor kurtulamadım pislikten. Bende size Soğutma büyüsü yaptırmak istiyorum hocam.

 3. Deliler gibi sevdiğim kız, daha zengin ve varlıklı birine gitmek üzere. Onu vaz geçirmek için dil döküyorum ama nafile. Eskisi gibi olamayız diyor. Yani para için mi dediğimde, kavga hakaret ve kapatıyor iletişimi. Ne yapacağım bilmiyorum. O kadar güzel anılarımız var ki… Onlarla bile yaşayabilirim. Yani çok saf bir sevgi besliyorum ama o anlamıyor. İlle de varlıklı serseriye gidecek. Bu aşk yarıda kalamaz. Bana bağlama büyüsü vefki ya da her ne ise, böyle bir çalışma kurtaracak mı? Daha önce bağlama büyüsü yaptıran var mı? Yazarsanız sevinirim vaktim de dar. Lütfen bana, seni para için terk edeni sen de bırak demeyin. Onsuz yapamam o kadar.

 4. Hayat ve dünya neden bazılarına, değmedikleri halde güllük gülistanlık iken, bazılarına çile çekme yeri oluyor anlamıyorum ama ben hiç bir zaman mutlu olamıyorum. Kaygılarım sıkıntılarım var. Yarını bile göremiyorum. Gelecekle ilgili planlarım yok. Sevdiğim kız beni terk etti. Ailem beni yük olarak görüyor. Hiç bir işte tutunamıyorum. Oysa 10 yıl öncesine kadar parmakla gösterilirdim. Çok başarılı tuttuğunu koparan biriydim. Herkes bana gıpta ile bakıyordu çevremdekiler tabi. Ama bir şeyler oldu, adam yerine bile koymadığım kişilerin altında son model araçlar, geçerken selam bile vermiyorlar. Sanki 10 yıl öncesinde 100 lerce arkadaşım bu gezegeni terk ettiler. Ya da sanki ben öldüm gibi hissediyorum. Bu bunalımdan beni çıkaracak güçlü bir işleme ya da vefk mi diyorsunuz adı neyse, lazım… Dardayım gerçekten.

 5. Merhaba herkese iyi sohbetler, büyü işine aklı yatmayan insanlardan biri olarak, akla uygun olmadığını düşündüğüm için sorunlarımı kendi kendime çözmek yolunu hep seçtim. Ama çok gerilerde kaldım ve hiç bir şeyi de çözemedim. Hele konu aşk olunca tamamen perişan oluyoruz çözümsüz kalıyoruz. Bu nedenle denemekten zarar gelmez diye bir hoca ile görüştüm. Sözde sevdiğim kızı bana bağlayacaktı. Parayı verdikten sonra gidiş o gidiş. Bir daha telefonlarına dönmedi sonra da hattı kırdı attı. Paragöz olmayan, işini çok iyi yapabilen gerçek bir medyuma ihtiyaç duyuyorum. Aşk büyüsü yaptıracağım ardından da şirinlik büyüsü yaptıracağım.

 6. Selam Mahmut ben ve 27 yaşındayım evlenmek için epey geç kaldığımı düşünüyordum. Oturduğum şehir Burdur… Ben de bir kızı sevdim, hem de ölesiye sevdim ama ailesi vermek istemediği için çaresiz kalmıştım. Sonunda bu işin bir hal yoluna bakmaya karar verdim. Kız bana karşı boş değildi ama ailesini dinliyordu. Onlar beni istemediği için o da onlara uydu. Ama ben bunu kabul etmek istemedim ve aşk büyüsü yaptırmak istedim. Başvurduğum kişi medyum Sahra Hoca oldu. Bu Hoca bana çok yardımcı oldu telefonda çok güzel konuştu ve benim çaresizliğime çare olabileceğini ifade etti. Sonra aşk büyüsü için işlem başladı, 10 gün sonra kargodan vefk aldım ve kendimle taşımaya karar verdim. Bakalım ne olacaktı? Sonuçlar için 3 ay beklemek zorunda kaldım. Ara ara medyum Sahra hocayı arayıp bir gelişme olmadığını ifade ediyordum. Nihayet büyü tuttu veya tesadüf de olabilir bilmiyorum. Ailenin önde geleni devreye girdi ve sevenleri ayırmayın dedi. Herkes onu dinledi. Neler olduysa vefkten sonra oldu.

 7. Merhaba ben Dürdane, yaşadığım yer Almanya. Ben de başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum. Güvenilir bir medyum bulmak gerçekten de zorlaştı son zamanlarda herkes bir site açıp kendini medyum olarak tanıtıyor ve başarı oranı %1 bile değil. O yüzden seçici davrandım ve referansı güçlü olan bir hoca ile görüşmek istedim. Olumlu yorumlar alan ve aşk büyüsü konusunda çok kişinin tavsiye ettiği medyum Sahra hoca ile irtibat kurarak, sevdiğim adama yeniden kavuşmak için ne yapılması gerekiyorsa yapılsın dedim. O da sağ olsun çeşitli yöntemler önerdi ki en kolayı da aşk büyüsü idi. Bazı özel bilgiler gerekti ben de onları verdim Sahra hocaya. 10 gün içinde bana gönderdi yazdığı vefki. Nasıl kullanacağımı da anlattı telefonda ben de uyguladım. Dualar okudum vefk taşıdım ve umutla sevdiğim adamı bekledim. Sabırla oluyor arkadaşlar. 4 ay sonra yeniden kavuştuk. Kendisi Rusya’ya iş için gitmiş ama beni hiç aklından çıkaramamıştı. 4 Ay sonra anlattı bana olanları. Olanlar vefkin yazıldığı tarihle uyuyor.

 8. Merhaba ben Neriman, Almanya’dan katılıyorum yorumlarınıza…. Herkesin başından epey olay geçmiş anlaşılan. Ben de kendi öykümü anlatayım da ibret alın. Ben de sevdim ama sevdiğim kimse, sevgime hiç layık olmadı ayrıldık. Sonra 3 yıl boşta kaldım. Rahattım ama bir yandan da yalnızlık olmazdı. Yaş da 27 olunca yuva kurmak için vakit geliyor geçiyor dedim. Gönül ilişkilerine gönlünüzü açarsanız ve arayışa girerseniz binlerce kısmetiniz çıkar. Algıda seçicilik midir nedir bilmiyorum. Benim de karşıma bir fırıncı çıktı. Gayet varlıklı olması cezbedici özelliği idi. Efendi ve dul bir adamdı. Sorunları varmış eşi ile boşanmışlar. Ben bu adamla evlenmeye karar verdim. Yeni bir başlangıç olur dedim. Evlendik 2 yıl geçti mutluyduk sorun yoktu. Ama beni ve bir çocuğumuzu boşlamaya başladı. Başka kadınlara gittiğini öğrendim. Başlarda bu maceradır atlatırız dedim. Ama geceleri de eve gelmez oldu. Fırına da pek gelmiyordu kardeşlerine bırakmıştı işler yolundaydı. Bu adamı yola getirmek zamanı gelmişti. Kaşık büyüsü yaptırdım. En iyi bilen hoca Sahra hoca çıktı. Eşimle yeniden kavuştuk. O maceralara da atılmayacağına yeminler ediyor.

 9. Mahmut sadece sen mi dardasın? Benim de senden aşağı kalır yanım yok. Nereye elimi atsam kuruyor. Üzerimde sanki şekli olmayan ama etkisi olan bir lanet var. Bunu hissediyorum. Herkesten akıllı zeki, ama maddiyat ve başarı olarak herkesten gerideyim.Birileri bana bir büyü yaptı diye şüphelendiğim için ben de medyum Sahra hoca bu işi çözer diye aradım. Beni telefonda epey teskin etti. Bakış açımı değiştirdi gerçekten. Bana bir vefk yollayacağını söyledi ve yolladı da. Üstelik durumumu anlattığım için hiç bir ücret de almadı sadece hayır duası istedi. Bu dünyada hayır duası herşeyden önemlidir diye düşünen gerçek hocalardan biri. Vefki aldım ve beklemeye koyuldum. Arkadaş, ta 10 yıl öncesinde çok iyi dost olduğumuz birisi, deniz kenarında bir otel almış, tesadüfen karşılaştık. Durumumu anlattım ve çok üzüldü. Yarın hazırlan gel, otelde istediğin gibi takıl, seni işe aldım. Hiç bir şey yapamazsan bile yanımda dur senden güç alayım dedi. Maaş da dolgun… Yani bu vefkin etkisi iledir diye düşünmeden edemiyorum. Eğer değilse neden şimdiye kadar o dost karşıma çıkmadı da, vefk geldikten sonra çıktı? Bilemiyorum.

 10. Köln’den Mevlüt Ben. Öncelikle herkese selamlar, ben de başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum sizlere. Başa bir bela geldiğinde ya paradan ya aşktan geliyor. Benimki de aşktan geliyor. Bana büyü yaptığını bildiğim ama hiç kafamdan atamadığım o kadın için yuvam gitmek üzereydi. Ama anlıyorum ki her sıkıntının birden çok çözümü var. Görünen ve görünmeyen çözümler var. Eşime dobra dobra durumu açtım. Zaman zaman duygusal depremler kabuslar gördüğümü ifade ettim. Bana papaz büyüsü yapıldığını anlattım. Yuvamızın dağılmaması için dürüst olmak istedim. O kadınla ilişkim var ve kurtulmak istiyorum dedim. Eşim ağladı birkaç gün. Ama anlayışı bizi kurtaracaktı. Eşimle beraber papaz büyüsünü bozmak için Sahra hoca ile görüştük. İşlem yaptı sağ olsun. Ardından işi garantilemek için kaşık büyüsü şu meşhur tahtalarla yapılan büyüyü de yaptırdık. Şimdi ruhsal çöküntülerim bitti.
  Eşimi daha çok seviyorum. O kadından ayrıldım. Zaman zaman onu hatırlıyorum. Kabuslarım tamamen bitmedi ama çok azaldı inşallah onlarda medyum sahra hocamın sayesinde bitecek.

 11. Merhaba arkadaşlar ben Leyla, arkadaşlar ben de sizlere basımdan gecen bir olayı anlatmak istiyorum benim 4 yıllık düzenli bir ilişkim vardı evli değildik ne yazık ki… evlenmeyi düşünüyorduk ama… son zamanlarda ne olduysa sevgilim bana karşı olan hareketleri değişmeye başladı havalar afralar tafralar. Elimi sallasam elliler vs… Derken ben anladım ki iş kötüye gidecek. Hor görmenin hakaret etmenin dozu arttı. Hatta dayak bile yedim. Ama bu böyle olmaz dedim ve Sahra hocayı aradım. Dedi ki size kaşık büyüsü yapayım bu da bir bağlama büyüsüdür. Tamam dedim. Yaptı sağ olsun. Kaşık büyüsü bizi yeniden birbirimize bağladı. Benden özür diledi bana haksızlık yaptığını benden ayrılırsa öleceğini söylemeye başladı. Tabi bunlar beni çok mutlu ediyor. Evlilik planlarımızı da yaptı.

 12. Selam ben de Furkan yorumlara Köln’den katılıyorum. Ben de sizler gibi evlenmek isteyen fakat bir türlü bu fırsatı yakalayamayan şanssız insanlardan biriydim. Ama galiba insan kendi şansını kendi belirliyor. Olacağa bırakmadan dizginleri ele alarak, kararlı bir şekilde, amacının peşinden gidenler, nedense hep şanslı oluyorlar. Yani onlar başarmak için gerekli olanı yapıyorlar aslında. Ben de bu düşünce ile hareket ettim. Bu kadar talihsizliğe boyun eğmek yerine, ben de şansımı zorlamak için evlilik büyüsü yaptırmaya karar verdim ki, kara bulutlar benim yaşamımdan uzaklaşsınlar. Yaptığım işlemin faydasını görmem 3 ayımı aldı ama bu kez eski aksilikler ve engeller yoktu. Yani evlilik büyüsü gerçekten Sahra hoca ile işe yaradı diyebilirim.

 13. Güllerin memleketi hollanda’dan selam herkese. Ben de meramımı anlatacağım bir esaslı hoca arayışındaydım. Sorunum şu eşime karşı bir türlü eski heyecanı duyamıyordum. Onu çok itici ve dayanılmaz bulmaya başlamıştım. Fakat sorun onda değildi. Bende idi. Ben de bağlama büyüsünü kendim için yaptırdım. Eşimi kaybetmek istemiyordum ama onunla da hiç mutlu değildim. Çıkılması zor bir durumdu. Sahra hoca dedi ki size büyü yapılmış. Siz bu yüzden dışarıda onu çok özlüyorsunuz kavuşunca da kaçmak istiyorsunuz. Büyüyü bozacak işlemler yaptı sonra da bağlama büyüsü yaptı. E tabi sonuçlar harika oldu. Ben de herkese tavsiye ediyorum.

 14. Günaydın herkese, Almanya’dan yazıyorum. Kültür mozaiği bir şehrimiz, güzel yemeklerimiz sıcak insan ilişkilerimiz var. Ama her şey güllük gülistan değil tabi. Ailede bana göre sevgi en önemli şey ve sorunlarla başa çıkmak için tek güçtür. O zayıflayınca da insanlar arasında çekişmeler başlıyor. Bende de aynı sorun oldu. Eşimle aramdaki bağ kopma noktasına geldi. Buna ek olarak işlerim bozuldu konsantre olamadım. Bir lokantada çalışıyordum ve kovuldum. İşler iyice sarpa sarmıştı. Çıkış yolu bulamıyordum. Son çare ben de medyuma Sahra hocaya baş vurdum. Bağlama büyüsü ile sorunun hallolacağını umut ettim ve doğru medyum ile çalışarak bunu başardım. Eşim bana, her türlü sorunla başa çıkabileceğimizi söyleyip duruyor şimdi. Bu da bana manevi güç veriyor. Yeni bir işe başladım. Geliri de 1.5 kat daha fazla.

 15. Selam ben de Almanya Hanover dan Filiz, biz bir köyde yaşıyoruz. Geçim sıkıntısı yaşadığımızdan şehir merkezine taşınmaya karar verdik. Yeni taşındığımız eve komşu olan 4 genç çocuklu bir temiz aile vardı. Onların ortanca çocuğu Yasin’e aşık oldum. O da bana aşık oldu sanıyordum ama hem benimle hem de mahallede başka kızlarla da bağı varmış. Buna en iyi cezanın aşk büyüsü olacağını düşündüm ve Medyum sahra hocaya aşk büyüsü yaptırmaya karar verdim. Kapımda deli divane oldu. Gözü benden başkasını görmez oldu. Bu ilgi sıkıcı olmaya başladı ve ben de 3 ay sonra bu büyüyü bozdurdum. Anladım ki görünen dünyanın altında hiç bilinmeyen gerçek bir dünya daha var. Anladım ki, hiçbir şey göründüğü gibi değil.

 16. Herkese iyi günler, ben Meryem ben de Almanya’nın Köln Şehrinde yaşıyorum. Benim sevdiğim adamla kavuşmam sanki güneşin batıdan doğması kadar imkansızdı. Ben onu içten içe ölesiye seviyordum ama o ve ailesinin başka hesapları vardı. Ben de çözümü bağlama büyüsünde buldum. Duydum ki Sahra hoca bu işin uzmanı imiş. Bir konuşalım diye düşündüm ve onu aradım. Sonunda duymak istediklerimi söyledi. İşlem bağlama büyüsü ildi ve bunu yaptırdım. Çok memnun kaldığım için ben de yorum yazmaya karar verdim. Belki balı dertte olan be bir çözüm bulamayan insanlar için harika bir çözüm olabilir. Bağlama büyüsüne baş vurmadan kesinlikle umutsuzluğa kapılmayın derim. Ben sevdiğime kavuştum ve onu kendime bağladım. Umarım bu birliktelik ömür boyu sürsün inşallah.

 17. Selamlar ben Almanya’dan Şahin, ben de başımdan geçeni anlatmak istiyorum. Ben de eşime çok bağlı ve onu her şeyden çok seven bir adamdım. Fakat eşimin ailesi, zaman zaman bizi ayırmak için çok efor sarf ediyorlardı. Kaynanamla sürekli kavga ederdik ve bu da yuvamızı buz gibi soğuturdu. Sonunda kaynana muvaffak oldu ve bizi ayırmayı başardı. Geçici bir durumdu sevgim azalmamıştı onu özlüyordum. Ama eşimin sevdi çıtası, ailesini bana tercih edecek kadar cılızdı. Onu tamamen kendime bağlamak için bağlama büyüsü yaptırdım. Bu işlemin uzmanı da Sahra hoca idi ve ben de Sahra hocaya bu işlemi yaptırdığım için çok iyi bir karar vermiştim. Eşim artık ailesinin aramıza girmesine izin vermiyor.

 18. herkese selam sevgiler, Ben Neriman, Almanya’da yaşıyorum. 3 ay önce 4 yıllık evli olduğum ve çok sevdiğim kocamla basit meseleler yüzünden bile devamlı kavga etmeye başladık. Kocam kırıcı olmaya başlamıştı ve hakaret dayak seviyesine kadar düştü ilişkimiz. Artık karşılıklı olarak birbirimizi gerçekten kırıyorduk en son kavga ettikten sonra bu böyle olmaz dedik ve konuşmaya karar verdik. İkimizin ortak kararı değildi, o ayrılmak istedi. Babamlara gittim. Öyle kaldı 2 ay ne aradık ne konuştuk birbirimizle. Aklımız başımıza gelir diye bekledik. Ben onu çok sevdiğimi anladım o dönem. Kaybetmek istemiyordum. Papaz büyüsü yaptırarak onu kendime bağlamak istedim. Bunu en iyi kim yapıyor? Tabi ki Sahra Hoca… Onu aradım ve yaptırdım bu büyüyü. 3.ay beni aradı ve yaptıklarına pişman olduğunu söyledi. Tekrar birleşmek istediğini söyledi. Ben de kozlar elimde olduğundan işi ağırdan aldım bazı şartlar ileri sürdüm. Kabul etti. Şimdi çok mutluy

 19. Selamlar Köln’den Ahmet Ben. Yorumlarınızı zevkle okuyorum ben de bir katkıda bulunmak istedim. Bundan 6 yıl önceydi işlerim çok bozulmuştu ve eşimin ailesi beni yanına almak istedi. Onların kölesi olarak çalışmaktansa işsiz kalmayı yeğledim. Ama bu tatsızlık eşimle benim aramı da açtı. Onları reddedince, eşim bana bakamıyorsun dedi. Ben baba evine gideceğim dedi. Ve dediğini yaptı gitti. Bazı kadınlar sevilmeyi hiç hak etmiyor. Neyse, ben bu kadınla evli kaldım ve bir şeyler paylaştık. Bunların benim için önemi vardı. Onun için sanmıyorum önemli olsundu. Ama onu kendime bağlarsam, artık sırtımı sağlama alırsam dedim, ondan kaynaklı hiçbir sorun çıkmaz diye düşündüm. Ben de kaşık büyüsü yaptırdım Zaten ben onu seviyordum onu da bağlayınca geri döndü. Canım cicim aşkım ile başlayan her sözü bana eskisi kadar keyif vermese de ben onun beni yüz üstü bırakmasını hiç hazmedemedim. 6 yıldır da ne desem 2 etmiyor ama onu eskisinden önceki kadar sevmiyorumok teşekkür ederim Medyum sahra hocama.

 20. Merhaba medyum Sahra hocam, Bağlama büyüsünün yan etkileri var mı? Daha doğrusu kesin çözüm mü? Çok yakın bir kız arkadaşımı kendime bağlamam gerekiyor. Ve bunu sadece siz başarabilirsiniz. Bağlama büyüsüyle bunu nasıl yapabiliriz hocam?

 21. Selam ben de Almanya’dan katılıyorum, bizim buralarda biraz muttassip aileler var. Bizde kızlar çok fazla girişken ve serbest değildirler. Ama aşk bu ya! Gerçekten de aşk, anane Gelenek görenek hiç dinlemiyor. Gönül sevdiğini elde etmek istiyor bazen ailelerinizi karşınıza almanız gerekebiliyor hatta aşk için tüm dünyayı karşınıza almanız gerekebiliyor. Ben de o kadar derinlemesine aşık olmuştum. Ne yapacağımı bilemez bir halde Hikmet’e olan aşkımı mutlu sona ulaştıracaktım. Ondan pek bir girişim ruhu yansımıyordu harekete ben geçmeliydim. Bana karşı aşırı bir sevgisi yok gibiydi ama ben onu çok seviyordum. Üstelik evlenme çağına gelmiştim ve geçiyordum. Ailem beni akrabam olan ve hiç sevmediğim biri ile evlendirmek istiyordu. Ben ise Hikmet’i seviyordum. O da beni o kadar çok severse belki istetirdi. Bu amaçla ben de aşk büyüsü yaptırdım. Sahra hoca aşk büyüsü işlemi ile hayatımı çok kolaylaştırdı sağ olsun.

 22. Selamlar herkese adım Ezgi Almanya’da En İyi Medyumu ararken medyum Sahra hocaya denk geldim Allah razı olsun diyorum, ve yazıyorum ben de sevdiğim bir ayı adamı kendine bağlamak için işlem yaptırmak amacıyla Medyum Sahra Hoca ile görüşmüştüm İlk denemede başarısız olduk çünkü verdiğim bilgiler yeterli gelmemişti. Doğum tarihini de yanlış vermiştim ana Adını da yanlış vermiştim daha sonraki süreçte bu bilgileri düzelttik ve buna göre vefk yeniden Hazırlandı. Sevdiğim adamı kendime bağlamak için bir 6 ay uğraşmak zorunda kaldım ama bu adamın beni Hayattaki her şeyden daha çok sevdiğini hissediyorum ve bu sevginin uzun yıllar devam edeceğini düşünüyorum. Eğer sevgide bir azalma meydana gelirse nereye başvuracağımı biliyorum. Bağlama büyüsü uzmanı Medyum Sahra Hoca bu konuda bana yardım ederek ufuklarımı açtı kendisine Gerçekten çok teşekkür ediyorum ve minnettar olduğumu buradan tekrar belirtmek istiyorum

 23. Selam ben Arda 21 yaşındayım ve büyü işlerine büyük bir merakım var. Benim de sevdiğim bir kız vardı ve o kıza galiba ben aşık olmuştum. Fakat üniversitedeydim elim para tutmuyordu. Yani pek bir varlık gösteremiyordum. Buna karşın zengin bir genç vardı. Lüks arabası ve bol parası vardı. Bu sevdiğim kıza yanaştı ve onun aklını çeldi. Onunki sevgi değil gönül eğlendirmekti bunu seziyordum. Ama elimden de bir şey gelmiyordu. Herkes hayatının çizgisini oluşturmakta özgürdür. Sevgim nedeni ile ve onu unutamamanın verdiği acı ile papaz büyüsü işlemi için Sahra hocaya başvurdum. Almanya’nın En İyi Medyumu Papaz büyüsü ile o kızın aklını başına getirmek istiyordum. Büyüyü yaptırdım. O gençten kurtuldu ve bana yöneldi. Ben onu masumca aşkla seviyorum. Hatta evlenmek istiyorum ileride… Niyetim çok ciddi

 24. Nişanlım beni bıraktı ve gitti, üstelik arkadaşım Birgül ile olmaya başladı. Birgül sözde aramızı yapacak tek ortak arkadaşımızdı. Ama her ikisi de beni 5 kuruşa sattılar. Bana değer vermediler. Şimdi benim bu ikisini ayırmam gerekiyor. Bunu büyü ile yapabilir miyim? Ayırma büyüsü konusunda bana yardımcı olabilir misiniz Sahra hocam?

 25. Merhaba benim adım evin Ben de 27 yaşındayım beni çekemeyen akrabalarımın bana yaptırdığı en tehlikeli Kara büyüler den biri olan papaz büyüsünü bozdurmak için Sahra hocaya başvurmuştum Kendisi bu büyü yapmanın biraz zaman alacağını Çünkü bu işlemlerin zor olduğunu ifade etmişti gerçekten de 20 günlük bir zaman aldı birkaç deneme yanılma işleminden sonra papaz büyüsünün bozulmuş olduğunu hayatımdaki artan pozitif enerjiden anlamaya başladım Çünkü işlerim de yoluna girmeye başladı arkadaşlarım sosyal çevrem ile olan ilişkileri iyileşmeye başladı eşimle sürekli yaptığımız kavgalar son bulduğu artık Küçük şeyler için tartışmıyoruz bir kavga etmiyoruz sadece gülüp geçiyoruz bütün bu enerjinin hayatımıza girmesinin asıl sebebinin papaz büyüsü bozma etkisiyle olduğunu hissediyorum bu nedenle Medyum Sahra hocaya papaz büyüsü bozma konusunda bize gösterdiği yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum

 26. Merhaba ben de Medyum Sahra Hoca ile çalışmaya başladığından beri bazı iyi şeyler olmaya başladı, hayatımda Mesela ben evlilik işlemi yaptırmıştım aşık olduğum çok sevdiğim kimse ile hayatımı birleştirmek ve mutlu bir yuva kurmak istiyordum. Fakat önümüzde bir türlü aşamadığımız engeller çıkıyordu bu engeller genellikle sevdiğim adamın annesinden kaynaklanıyordu ve tabii onun kız kardeşleri de birleşmemiz istemiyorlardı işte bu engeli aşmak için Medyum Sahra Hoca ile işlem yaptırarak yani Evlilik büyüsü yaptıran mutlu muradına Eren insanlar arasında yerimi aldım. Gerçekten çok mutluyum önümüzde hiçbir engel kalmadı, Medyum Sahra hocaya Evlilik büyüsü için başarılı işlemleri için ve telefonda gösterdiği manevi destekleri için minnettarım

 27. Herkese iyi günler dilerim, Adım Selamet benim de herkes gibi sorunlarım vardı, çok ciddi sorunlarım bitmiyordu. Çünkü çok sevdiğim kocam, artık benimle yaşamak istemiyordu. Tabi maddi sıkıntılar da bunda önemli bir etkendir, hep kavga etmeye başladık, bu sıkıntılar aramızdaki bağları haliyle zayıflattı. Eşim geçimimizi sağlayacak kadar iyi para kazanırdı ama piyasalarda durum durgunlaşınca borçlar da birikince, sıkıntı oluştu. Hep beraber atlatırız diye düşündüm ona destek olmak istedim ama o, ayrılmak istiyordu. Eve gelmemeye başladı. Gitti ve bizi terk etti. Ben de gideni geri getirme vefki için Sahra hocaya başvurmuştum. Sorunun çözülmesi için bekliyorum. Buraya yeni gelişmeleri yazacağım

 28. Bu tür işlere yabancı biriyim pek de aklım ermez ve inancım da kıttır ama bazen hayat sizi hiç beklemediğiniz noktalara sürükleyebilir. Beni de medyumluk vaka yaptı hayat. Zor durumda kaldım. İlk defa rasyonel çözümlerin işe yaramadığı bir noktaya geldim. Günümüzde her medyumun kendi sitesi var ve onlar erişmek kolay ama kimin gerçekten medyum olduğunu kestirmek zordur. Bunun için ksıa süreli medyum olarak görünen sonra ortadan kaybolanlara dikkat etmek lazım. Mdyum Sahra hocayı bulmak ve ona işlemi yaptırmak tamamen şans eseriydi ve dünyaya bakış açım da değişti. Madde dünyasının ötesinde de etkiler olabileceğini anlamış oldum. Ya da tamamen bir tesadüf oldu. Her ne olduysa istediğimi aldım. Yuvam dağılmaktan korundu

 29. Ben de depresyon, psikolojik bunalımlar, intihar düşünceleri Kafa karışıklığı psikolojik bunalımlar ve dünyanın bitmeyen dertleri vardı bunlarla savaşmak zor gelmeye başlamıştı. Aslında bir kaç yıl öncesine kadar çok başarılı bir adamdım ama ne oldu bilmem her işim ters gitti. Sonunda öğrendim ki biri bana büyü yapmış. Ben bu büyüyü nasıl fark ettim? Hayatımda olan biten her şey, büyü etkisinin işaretçisiydi. Medyum Sahra hoca da bunu doğruladı zaten büyü var dedi. Büyüyü bozdu sonra da işlerimin yoluna girmesi için işlem yaptı. Olaylar düzelmeye başladı hayat lehime işlemeye başlad

 30. Havas ilmine vakıf olan az hoca var bunlardan biri olan değerli hocalardan biri olan Medyum Sahra hocaya işlem yaptıranlardan biriyim. Yaptırdığım işlem, nişanlım ile aramdaki soğumanın giderilmesine yönelik, bağlama ve şirinlik büyüsü işlemiydi. Sonuç vermesi 30 günü buldu ama olsun biz çok memnun kaldık. Nişanımızın evliliğe doğru gitmesi ve işlerimin daha çok yoluna girmesi nedeni ile mutluyuz. Artık biliyorum ki her türlü sorunlarımızda en son çare değil, ilk çare olarak vefk yoluna başvuracağım. Çünkü kısa yoldan sorunlarınız köklü bir şekilde çözülüyorlar. Bu yüzden ben de sizlere Sahra hocayı öneriyorum. İşinin ehli bir hoca olduğundan dolayı giriştiği vefk işlemleri başarı ile sonuçlanıyor

 31. 4 yıllık ilişkim bitme noktasına gelmişti.Sevdiğim adamla Evlenmeyi düşünürken benden soğumaya başlamıştı ve ilişkimize ara vermek istediğini söyleyince kendimi büyük bir boşluk içerisinde hissettim. 3 ay kadar bir süre boşluk içinde kaldım ve neden bu İlişkiyi bitirmek istediğini çözmeye çalıştım. Fakat hiçbir cevap bulamadım bu çıkmazın içinden kurtarabilmek için ben medyum arama işine giriştim. İki farklı medyumla çalışmalar Hiçbir sonuç vermeyince ben de internetten araştırmaları derinleştirdim ve Medyum Sahra Hoca ile görüşmeye karar verdim. Bu görüşmenin sonunda iyi şeyler olacağını düşünüyordum çünkü sevdiğim adamı tam evleneceğimiz zaman kaybetmek beni psikolojik olarak bunalıma itiyordu ve umuda ihtiyacım vardı. Medyum Sahra hoca bana büyü yapıldığı bilgisini verdi. Meğer adamın annesi, bana melek gibi gülümseyen sinsi annesi soğutma büyüsü yaptırmış. Bizi ayırmak istemiş. Ve az kalsın başarıyordu. Biz de bu büyüyü bozmak için işe koyulduk sonra da medyum Sahra hoca bağlama büyüsü ile işi mühürledi. Sevdiğim adamın bana dönmesi uzun sürmedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!
Hızlı Arama