Telefon - 0531 087 5201

Whatsapp - 0531 087 5201

ayırma soğutma büyüsü

Ayırma Büyüsü

Ayırma büyüsü birbirlerini çok seven ve güçlü duygular ile bağlı olan kişilerin kısa zaman içinde ayrılmalarını sağlamak için yapılan önemli ve güçlü bir işlemdir. Bu işlemler de amaç insanlara fiziki olarak bir müdahale de bulunmadan sadece onların bilinçaltına etki ederek ayrılmalarını sağlamaktır.

Çok farklı teknikler ile yapılan bu işlemler de medyumlar genellikle başarılı olurlar ve en tutkulu birliktelikler dahi kısa zamanda sona erer. Bu özel işlemler insanların eşlerinden veya sevgililerinden kalıcı olarak soğumalarını sağlayabildikleri için bu tarz bir amacı olan kişiler için en çok tercih edilen seçeneklerden biridir.

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Ayırma büyüsü yapılış teknikleri arasında meydumların en çok tercih ettikleri teknik muskadır. İnsanların kişisel bilgilerinin de yer aldığı özel muskalar hazırlayan medyumlar aynı zamanda özel tılsımlı sözler, özel semboller ve bazı Esma-ül Hüsna’ları da bu muskaların içine ekleyebilirler. Bu teknik dışında aynı zamanda insanların eşyalarına, resimlerine veya yaşam alanlarına okunan özel tılsımlar veya o kişilerin üzerine musallat edilen özel nurani varlıklardan da yardım alınabilir. İşlemleri yapacak olan medyumlar hangi teknikleri kulanacaklarına kendileri karar verir ve aynı zamanda bu teknikleri doğru bir şekilde uyguladıklarından kesin olarak emin olmalıdırlar.

Ayırma Büyüsü Hakkında Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Ayırma büyüsü ile bir ilişkinin kalıcı olarak sona ermesini sağlamak isteyen insanlar bu konuda çok dikkatli olmalıdırlar. Bu işlemler de en çok dikkat edilmesi gereken konular arasında medyum seçimleri, sonuçları sabırlı bir şekilde beklemek ve aynı zamanda medyumların haberi olmadan kesinlikle bir işlem yapmamak gelir. Bazı kişiler bu kurallara uymadıkları için istedikleri sonucu alamadıkları gibi aynı zamanda uzun süre beklemelerine rağmen hayal kırıklığı yaşarlar. Bu sebeple ayırma büyüsü hakkında talepler alan medyumlar insanları mutlaka bu konuda uyarmalı ve nelere dikkat etmeleri gerektiği hakkında gerekli bilgileri vermelidirler.

Ayırma Büyüsü İle İlişkiler Kalıcı Olarak Biter mi?

Bir ilişkinin kalıcı olarak bitmesi için ayırma büyüsü yapan kişiler bu işlemlerin kesin olarak sonuç verip vermeyeceğini merak ederler. Eğer medyumlar bu işlemleri doğru teknikler ile yaparlarsa istedikleri ilişkileri bir daha başlamamak üzere bitirebilirler. Bugüne kadar birçok mutlu birlikteliğin bitmesini sağlayan ve aynı zamanda insanlara zarar vermeyen bu işlemler de medyumların kullandıkları teknikler de çok önemlidir. Bu sebeple kesin sonuç almak için yapılması gereken ilk şey mutlaka medyum seçimlerin de dikkatli olmaktır.

Ayırma Büyüsü Bozulabilir mi?

Üzerlerinde ayırma büyüsü etkisi olduğunu düşünen ve bakım işlemleri ile bu durumdan emin olan insanlar büyü bozma işlemleri yapabilen medyumlardan yardım almalıdırlar. Bu işlemleri yapabilmek o kadar kolay olmadığı gibi aynı zamanda her medyuma da güvenilmemesi gerekir. Eğer medyumlar büyü bozma işlemleri hakkında yeterli deneyime sahiplerse o zaman ayırma büyüsü etkilerini de kısa zamanda yok edebilirler. Eğer medyum Sahra ile iletişime geçerseniz aradığınız tüm yanıtları kendisinden alabilirsiniz.

Telefon - 0531 087 5201

Whatsapp - 0531 087 5201

Bir Yorum

  1. merhabalar ben çok dolandırıldım her hocanın kapısını çaldım neredeyse sevgilimle sorunlarımız vardı ayrıldık sonra şansımı bir kez daha deneyeyim dedim sonra sahra hocayı buldum sıcak davranışıyla samimiyetiyle bana güven verdi sonra sıkıntımı anlatım işlem surecimize başladık 14 . gün sonucumu aldım Allah razı olsun sahra hocamdan ben bundan sonra sahra hocamı bırakmam herkese tavsiye ederim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!
Hızlı Arama