Telefon - 0531 087 5201

Whatsapp - 0531 087 5201

büyüler

Domuz Yağı Büyüsü

Domuz yağı büyüsü kara büyülerin en güçlülerinden biridir ve bu sebeple bu işlemleri yaptırmak isteyen kişilerin her zaman iki defa düşünmeleri gerekir. Doğal olarak bu işlemlerin risklerini bilen medyumlar da genellikle kendilerine gelen talepleri geri çevirmek zorunda kalırlar. Yapılan işlemlerin amacı insanların sıkıntı çekmelerini ve yaşamlarının sıkıntılar ile dolmasını sağlamaktır. Ancak bazı durumlarda iyi amaçlı yapılan işlemlerin daha kesin sonuçlar vermesini sağlamak içinde bu teknik kullanılabilir. Domuzların bedenlerinden elde edilen ve üzerlerine özel tılsımlar okunan yağların insanların bedenlerine, eşyalarına veya elbiselerine sürülmesi tekniği ile yapılırlar.

Domuz Yağı Büyüsü Ne Amaçla Yapılır?

Eğer bir kişinin hem fiziki hem de manevi anlamda sıkıntı çekmesi isteniyorsa o zaman o kişiler için domuz yağı büyüsü yapılabilir. Medyumlar bu işlemler de genellikle zorlanırlar ve kendilerini de bu işlemlerin risklerinden koruyabilmek için ellerinden geleni yaparlar. Kara büyülerin en önemlilerinden biri olan domuz yağı büyüsü hem riskler hem de güçlü etkileri sebebi ile en az yapılan işlemler arasında yer alırlar. Bu sebeple toplum içinde çok rastlanılan işlemler değildir. Ancak daha önce bu işlemlere tanıklık eden veya detaylı araştırmalar yapan kişiler aslında domuz yağı büyüsü işlemlerinin ne kadar ciddi işlemler olduklarını çok iyi bilirler.

Domuz Yağı Büyüsü Riskli mi?

Domuz yağı büyüsü medyumlar için her zaman en riskli ve en zor işlemlerden biri olarak görülmüştür. Çünkü bu işlemlerden sonra harekete geçen enerjiler o kadar güçlüdür ki sadece etki altına alınan kişiler değil işlemleri yapan medyumlar dahi daha önce yaşamadıkları kadar ciddi sıkıntılar çekebilirler. Bu sebeple bu işlemlerin hem çok dikkatli yapılması hem de çok gerek olmadıkça kullanılmaması gerekir. Bu tarz işlemler de kesinlikle hata payı yoktur ve yapılan hataları da kimi zaman geri dönüşü olmayan sorunlara neden olabilir. Bu sebeple işlemleri yapacak medyumların da hem çok dikkatli olmaları hem de risk almamaları gerekir.

Domuz Yağı Büyüsü Etkisinde Ki Kişiler Neler Yaşarlar?

Eğer bir kişi domuz yağı büyüsü etkisine girmişse o zaman ilk zamanlar da ciddi manevi baskılar ile başlayan sıkıntıları zaman içinde artar ve fiziki hareketleri dahi kısıtlanabilir. Burada önemli olan işlemleri yapan medyumların okudukları tılsımlı sözlerin araların da almak istedikleri sonuçlar için neler söyledikleridir. Zaman içinde şiddetlenen ve o kişilere dünya da cehennem hayatı yaşatan bu etkiler mutlaka büyü bozma işlemleri ile sona erdirilmelidir.

Domuz Yağı Büyüsü Etkileri Yok Edilebilir mi?

Tüm büyü işlemlerinde olduğu gibi domuz yağı büyüsü işlemlerinde de büyü bozma çalışması yapabilen medyumlardan yardım alarak bu işlemlerin etkilerini kalıcı olarak yok etmek gerekir. Ancak bu zor ve zahmetli bir iştir. Bu sebeple her medyum büyü bozma işlemleri hakkında insanlara yardımcı olamaz. Medyum Sahra size bu özel işlemler hakkında gerekli bilgileri verebildiği gibi dilediğiniz zaman kendisinden yardım alabilirsiniz.

Telefon - 0531 087 5201

Whatsapp - 0531 087 5201

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!
Hızlı Arama